Blog

JAK NAJKORZYSTNIEJ KUPOWAĆ OLEJKI ETERYCZNE DOTERRA?


Firma DoTerra nie  korzysta z pośredników, nie ma żadnego oficjalnego dystrybutora w Polsce, a wszelkie sklepy internetowe prowadzone są przez konsultantów DoTerra. Dlatego najkorzystniej jest kupować bezpośrednio na stronie producenta, korzystając z linku konsultanta, takiego jak ten:

http://www.mydoterra.com/polatyniec

Przez ten link można zarówno kupić jednorazowo olejek (po cenach detalicznych) lub założyć konto hurtowe. Konto hurtowe gwarantuje od pierwszego zakupu rabat w wysokości 25% na wszystkie zakupy. Do założenia konta wymagane są tylko te dane: imię i nazwisko, data urodzenia, adres dostawy, adres email i numer telefonu.

Założenie konta kosztuje 25 EUR, chyba że w pierwszym zakupie wybierze się tzw. Zestaw rejestrowy, wtedy opłaty rejestracyjnej nie ma. Wykaz zestawów rejestrowych znajdziesz tutaj: https://media.doterra.com/pl/pl/flyers/enrolment-kits.pdf

Konto hurtowe nie zobowiązuje do żadnych cyklicznych zakupów. Można nawet skorzystać z niego tylko jeden raz. Zakładając konto można korzystać z bardzo korzystnych promocji dla stałych klientów : program lojalnościowy LRP, w ramach którego zwracane są koszty przesyłki oraz procent zakupów (10-30%) w punktach zakupowych do wykorzystania na następne zakupy, promocja miesiąca kiedy dodawane są darmowe olejki, czy promocja BOGO kiedy do każdego zakupionego olejku drugi inny jest dodawany za darmo.

Cennik olejków DoTerra znajdziesz tutaj: https://media.doterra.com/pl/pl/forms/price-list.pdf

Jeśli jednak nie chcesz kupować olejków przez internet, możesz zamówić je u mnie lub innej konsultantki, która ma swoje konto, przez które może zamówić olejki również dla Ciebie w cenach lepszych niż w sklepach internetowych. Skontaktuj się ze mną lub inną konsultantką w tym celu.

ZAŁÓŻ KONTO KLIENTA DOTERRA

Jeśli chcesz założyć konto hurtowe, skorzystaj z poniższego linka:ZAŁÓŻ KONTO

W prawym górnym rogu wybierz opcję Join&Save. Jeśli chcesz tylko kupować taniej, wybierz rodzaj konta: Wholesale customer. Jeśli chcesz zarabiać na polecaniu olejków wybierz konto: Wellness Advocate. Na następnym ekranie wybierz miejsce dostawy (najpierw Europa/ potem Polska).

Pamiętaj tylko by przy wypełnianiu danych osobowych nie używać polskich znaków. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się ze mną, mogę konto założyć za Ciebie oraz pomóc w wyborze pierwszych olejków.

JEŚLI CHCESZ PRACOWAĆ Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI, PRACA W MARKETINGU SIECIOWYM DOTERRA

Marketing sieciowy uznany został formą biznesu na XXI wiek. W Polsce jeszcze wiele osób ma bardzo złe skojarzenia z tą formą marketingu, jednak jest to zdecydowana przyszłość dla wielu z nas. Co daje Ci marketing sieciowy:

  • praca w dowolnych godzinach
  • praktycznie zerowe koszty inwestycji
  • brak szefa
  • brak wymagań dotyczących wykształcenia / konkretnych umiejętności
  • brak pracowników
  • brak ograniczeń zarobkowych (nie ma górnej granicy zarobków)
  • brak kosztów stałych
  • wolność finansowa

I wiele innych:) Każdy praktycznie znajdzie coś dla siebie. Marketingiem sieciowym zajmują się zarówno profesjonalni sprzedawcy, jak i osoby bez żadnego doświadczenia zawodowego, studenci, architekci, lekarze, psychologowie. Praktycznie cały przekrój społeczeństwa. Można tu spotkać każdego:)

Myślę, że pora już odczarować marketing sieciowy. Wykonywanie profesjonalnie może być pracą idealną. Dla mnie właśnie taką jest. DoTerra w najnowszych rankingach wskazywana jest jako najlepszy marketing sieciowy na świecie. Jeśli zaczynać przygodę z tym rodzajem pracy, to dlaczego nie w najlepszej firmie? Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do mnie. Prześlę Ci materiały o planach prowizyjnych, średnich zarobkach oraz jak najszybciej rozwinąć swój biznes.

Skonatktuj się ze mną:

mój mail: poloznaiolejki@gmail.com

mój telefon: 513 31 28 34

Pola_Tyniec_Polozna na IG

Skomentuj