Spotkałyśmy się na Nowolipiu, w siedzibie Fundacji Rodzić po Ludzku. Podczas przygotowywania materiałów informacyjnych dla przyszłych matek i personelu medycznego rozmawiałyśmy o naszych dzieciach,  porodach, o trudnych początkach macierzyństwa, o blaskach i cieniach bycia rodzicem.

Połączyła nas ciekawość.

Mamy za sobą wiele różnorodnych doświadczeń, które doprowadziły nas do punktu, w którym jesteśmy teraz. Razem mamy sześcioro dzieci w wieku od 6 do 17 lat, duże doświadczenie  w karmieniu naturalnym (łącznie prawie 8 lat), obie jesteśmy dyplomowanymi doulami i członkiniami Stowarzyszenia Doula w Polsce.

Jesteśmy otwarte na to, co przynosi życie i podążamy za tym, co rozpala nasze serca.

Kolibry to nasz wspólny projekt w którym postanowiłyśmy połączyć naszą wiedzę, zainteresowania i doświadczenie, aby pomóc Wam uczynić poród pozytywnym przeżyciem. Przeżyciem, które umocni Was w przekonaniu o własnej sile.

Zobacz przygotowane przez nas warsztaty – Miejsce i rola mężczyzny na sali porodowej – razem na szczyt.

Rekomendacje

Nasz zespół

dsc_0235

Pola Tyniec-Lipska

Dzieci sprawiły, że zostałam doulą. Doświadczyłam trzech różnych porodów ale każdy z nich wniósł w moje życie poczucie sprawczości i siły. Pomyślałam, że fajnie będzie towarzyszyć innym kobietom w ich drodze i patrzeć jak i one rosną w siłę.

Jestem dyplomowaną instruktorką szkoły rodzenia, od ponad 6 lat związaną z Centrum dla Kobiet Akuku, gdzie opowiadam przyszłym rodzicom m.in. o roli osoby towarzyszącej w porodzie i o naturalnych metodach łagodzenia bólu porodowego… więcej

img_7706

Julita Księżycka

Jestem mamą trójki dzieci, więc temat okołoporodowy jest mi bardzo bliski. Współpraca z przyszłymi rodzicami to moja ogromna pasja i źródło satysfakcji, wspieram ich od wielu lat.

Przygotwuję pary do porodu, towarzyszę w porodach oraz pierwszych dniach rodzicielstwa, staram się wzmacniać ich wiarę we własne siły … więcej

Poznajmy się!

Rozważasz skorzystanie z naszego doświadczenia? Spotkajmy się.
Przy filiżance herbaty odpowiemy na Twoje pytania dotyczące naszej pracy.
Takie pierwsze spotkanie (ok. 30 min) jest bezpłatne.